Online jóga és aerobik Alumni kedvezménnyel!

2021.01.07

Online jóga és aerobik 1000 Ft-os Alumni kedvezménnyel! "Sport mindenkor" 2021-ben is: folytatódnak a BEAC online jóga- és aerobikedzései.

A BEAC 2021-ben sem hagyja mozgás nélkül sportolóit: a Sport mindenkor kampány keretében továbbra is lehetőség nyílik otthonról, biztonságban, szakszerű segítséggel mozogni.

Az ELTE sportegyesülete változatos órarenddel, edzésvideókkal, a jobb minőség érdekében live stream edzésekkel, inspiráló és motiváló edzőkkel és közösséggel, pénztárcabarát bérletárral, meglepetés edzésekkel várja azokat, akik aerobikóráin szeretnének részt venni.

Bővebb információ a csatlakozásról és a bérletvásárlásról

Január elején jógaórák is indulnak, a résztvevők az 5 héten át tartó kurzusokon gerinc, női és fasciális alapú flow és meditációs jógatípusok közül választhatnak.

Bővebb információ a csatlakozásról és a bérletvásárlásról

Érettségi előkészítő Alumni Kártya kedvezménnyel

26 november

Kedvezmények