Back to news
Next article
Previous article

Nyílt napot tart a Nokia - várják a friss diplomásokat is!

01.24.2022

Sorry, this content is not available in English

2022. február 10-én 14 órától nyílt napot tart a Nokia budapesti irodájában az egyetemi hallgatóknak és a frissen végzett diplomásoknak. A rendezvényre érdekes szakmai előadásokkal, iroda- és laborlátogatással, valamint karrier tanácsadással is készülnek a szervezők.

A Nokia Skyparkban (1083 Budapest, Bókay János utca 36-42.) tartott eseményre elsősorban műszaki területen végzett vagy épp végző, az IT terület iránt érdeklődő hallgatókat várnak. A nyílt nap keretében lehetőség nyílik a szakértőkkel, a Nokia munkatársaival és gyakornokaival való beszélgetésre és a kapcsolatépítésre is. A résztvevők számára frissítőkkel készülnek, ajándékokat is lehet majd szerezni.

A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött. Határidő: 2022. január 27.

További részletek

Felhasznált kép forrása: azevirodaja.hu

408 Views Visits

comments0

To read and add comments please sign in!

Suggested Articles

Calls for alumni

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

April 05

Calls for alumni

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

March 01

Calls for alumni

University crest canvas bag and badge campaign

February 23