Nemzeti Táncszínház kedvezmény

2019.04.04

A Nemzeti Táncszínházat a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma alapította a Táncfórum 20 éves működésének jogutódjaként. 2001. december 1-je óta otthona lett a magyar táncművészetnek a színház, ahol a hivatásos magyar táncművészet teljes spektruma a folklórtól a klasszikus balettig, a kortárs táncszínháztól az utcai break táncig, nagy együttesektől kisebb tánccsoportokig terjed a repertoár.

A NEMZETI TÁNCSZÍNHÁZ TÁNCELŐADÁSAIRA INVITÁLJA AZ ELTE DIPLOMÁSAIT!

2019. áprilisi programokra jegyek igényelhetők a kiválasztott előadás napjának megjelölésével a jegy@tancszinhaz.hu e-mail címen. Kérjük, levelében jelezze, hogy Ön az ELTE Alumni közösség tagja, Alumni Kártyával rendelkezik. Megrendelését e-mailben véglegesítik.

Telefonos jegyrendelés:  +36 30 815 3582

Fizetési lehetőségek: készpénz, bankkártya, Szép kártya (OTP, MKB, K&H), Kultúra Erzsébet-utalvány és Erzsébet-Plusz kártya (kultúra alszámla), Edenred Ajándékkártya és Edenred Kultúra és Sport kártya.

JEGYIRODÁK:

• Nemzeti Táncszínház Értékesítési Csoport (1122 Budapest Városmajor u.13. III. em.)
  • ALLEE Bevásárlóközpont II. emelet Kultúra Szigete
  • Nemzeti Táncszínház (Millenáris Park)

KIEMELT AJÁNLAT:

2019.05.14. 19:00