MEGHOSSZABBÍTVA - Csoportos nyereményjáték

2019.08.27

Nyereményjáték: 2019. szeptember 30-ig hozzon létre csoportot -  évfolyam/szak, szakma, kutatási terület vagy hobbi szerint - és nyerjen!

Három Alumni ajándékcsomagot sorsolunk ki azok között, akik 2019. szeptember 30-ig CSOPORTOT hoznak létre az Alumni rendszerben - legyen az évfolyam/szak, szakma, kutatási terület vagy hobbi szerinti -  és oda minimum 5 ismerős lép be. A nyertes csoportok tagjai is Alumni ajándéktárgyban részesülnek.

Csoportot az tud létrehozni, aki belépett, illetve belép az új rendszerbe. Azok, akik több csoportot is létrehoznak, a sorsolásban minden egyes csoportjukkal szerepelni fognak. Amennyiben több csoportjukkal kerülnek kisorsolásra, a nagyobb létszámúval - azaz egyszer - kerülhetnek a nyertesek közé.

Párok az ELTE-n

13 május

Első generációsok az ELTE-n - Interjúlehetőség

24 április

Alumni kérdőív - Segítse munkánkat!

24 április