Lendülj formába a nyárra Alumni Kártya kedvezménnyel!

2022.03.29

Lendülj formába a nyárra a BEAC Aerobikkal! Váltsd meg Beach Body bérleted kedvezménnyel és látogasd az edzéseket április 4. és május 27. között!

Áprilisban és májusban különleges edzésekkel készül a szakosztály, ahol a fókusz a comb, a has és a farizom formálására kerül. A hatékony zsírégetést magas intenzitású, illetve intervall gyakorlatok végzésével segítik elő. Egészséges étkezési tanácsokat és praktikákat is kaphattok az edzőktől!
Hat helyszínen, többféle óratípussal, kedvezményes bérletárakkal vár a szakosztály minden mozogni vágyót aerobik edzéseinken. Lehetőségetek van PEST, BUDA, illetve BUDAPEST Beach Body bérlet megváltására. A PEST bérlettel a pesti helyszíneken megtartott, a BUDA bérlettel a budai helyszíneken megtartott edzések látogathatók korlátlanul. BUDAPEST bérlettel minden órarendi edzés látogatható.

BEACH BODY BÉRLETEK: április 4. - május 27.

• ELTE, Alumni BUDA/PEST: 6 500 Ft
  • Külsős BUDA/PEST: 7 500 Ft
  • ELTE, Alumni BUDAPEST: 9 500 Ft
  • Külsős BUDAPEST: 10 500 Ft

Bérletvásárlás:

Évad végi 50% kedvezmény a Katona József Színház előadásaira

13 május

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI