Lehetőségek a Nokiánál

2022.03.23

Tudtad, hogy a Nokiának kutatási-fejlesztési csapata is van Magyarországon? Ráadásul a magyarországi centrum a Nokia legjelentősebb és legeredményesebb egységei közé tartozik? Csatlakozz te is ehhez a csapathoz, dolgozz a Nokiánál!

A Nokia, mint mobil hálózat kutatási-fejlesztési centrum 1998 óta van jelen Magyarországon. A közel 25 év alatt budapesti telephelyük néhány kis csapatból a Nokia stratégiai jelentőségű kutatás-fejlesztési egységévé nőtte ki magát. A széles termékspektrum és a mérnöki részlegek biztosítják a Nokia Skypark technológiai vezető szerepét, amellyel az egész üzletágat befolyásolják. A szakértőik által fejlesztett hálózati megoldások emberek milliárdját kötik össze.

Az idei év különösen izgalmasnak ígérkezik a cég számára, hiszen új, stratégiailag kiemelt fontosságú termékek fejlesztését erősítik, amelynek érdekében jelentősen növelik itthoni pozícióik számát. A növekedéssel párhuzamosan számos olyan eseményt szerveznek, ahol az érdeklődők megismerkedhetnek a Nokiával. (x)

A nyitott pozíciókra a következő linkeken pályázhatsz:

Trainee Positions

Career opportunities in Hungary | Nokia

Karrier - Alumni platform

Felhívások

Jubileumi diploma igénylés - tudnivalók 2024.

Felhívások

SZJA 1% - Segítse a jövő ELTE Sikereit felajánlásával!

01 március

Felhívások

Egyetemi címeres vászontáska és kitűző kampány

23 február