Hallassa hangját! Üzenetek ELTE-diplomásoktól

2018.03.24

Közel egy éve indult a Hallassa hangát! felhívásunk, és az arra beérkezett üzenetekből rendezett kiállítást elsőként az ELTE Sikerek február 21- alkalmán, Lackfi János előadásán mutattuk be.

Közel egy éve fut honlapunkon a Hallassa hangját! kérdőív, ahol Ön is megoszthatja velünk egyetemünkkel kapcsolatos élményeit, emlékeit. Mit üzenne alumnus társainak és a jelen hallgatóinak?

MIért szeretett az egyetemre járni? Milyen szavakkal jellemezné az egyetemi éveit? A kérdőív segítségével visszatekinthet saját és mások egyetemi éveire. A kérdőívre beérkezett válaszokból kiválasztottuk a legkedvesebbeket, és számos ELTE Sikerek rendezvényünkön ki is állítottuk őket. Először Lackfi János előadásán lehetett megtekinteni, majd Béres József és Barabási Albert-László teltházas előadása előtt is. Más jeles alkalmakkor is tervezzük a 6 leporellóból álló mini kiállítás bemutatását, melyből itt egy ízelítő látható.

A hallgatói szerkesztésű ELTEOnline felületén is megtalálható egy válogatásbelőle.

A kérdőívre beérkezett rengeteg választ ezúton is köszönjük, és természetesen továbbra is várjuk az üzeneteket!

ELTE Alumni

Szakmai Alumni rendezvényt tartott a TTK Biológia Intézete