Hallassa hangját! Üzenetek ELTE-diplomásoktól

2018.03.24

Közel egy éve indult a Hallassa hangát! felhívásunk, és az arra beérkezett üzenetekből rendezett kiállítást elsőként az ELTE Sikerek február 21- alkalmán, Lackfi János előadásán mutattuk be.

Közel egy éve fut honlapunkon a Hallassa hangját! kérdőív, ahol Ön is megoszthatja velünk egyetemünkkel kapcsolatos élményeit, emlékeit. Mit üzenne alumnus társainak és a jelen hallgatóinak?

MIért szeretett az egyetemre járni? Milyen szavakkal jellemezné az egyetemi éveit? A kérdőív segítségével visszatekinthet saját és mások egyetemi éveire. A kérdőívre beérkezett válaszokból kiválasztottuk a legkedvesebbeket, és számos ELTE Sikerek rendezvényünkön ki is állítottuk őket. Először Lackfi János előadásán lehetett megtekinteni, majd Béres József és Barabási Albert-László teltházas előadása előtt is. Más jeles alkalmakkor is tervezzük a 6 leporellóból álló mini kiállítás bemutatását, melyből itt egy ízelítő látható.

A hallgatói szerkesztésű ELTEOnline felületén is megtalálható egy válogatásbelőle.

A kérdőívre beérkezett rengeteg választ ezúton is köszönjük, és természetesen továbbra is várjuk az üzeneteket!

ELTE Alumni

Majer Zsófia Veronika beszámolója meghiúsult Erasmus kiutazásáról

05 augusztus

Household Divisions of Labor in Times of COVID-19