/medias/image/9843165435b476316e6244.png

Hallassa hangját! Üzenetek ELTE-diplomásoktól

2020.01.06

Közel három éve indult a Hallassa hangát! felhívásunk, és az arra beérkezett üzenetekből rendezett kiállítást elsőként az ELTE Sikerek február 21- alkalmán, Lackfi János előadásán mutattuk be.

Hallassa hangját!

Közel három éve fut honlapunkon a Hallassa hangját! kérdőív, ahol Ön is megoszthatja velünk egyetemünkkel kapcsolatos élményeit, emlékeit. Mit üzenne alumnus társainak és a jelen hallgatóinak?

MIért szeretett az egyetemre járni? Milyen szavakkal jellemezné az egyetemi éveit? A kérdőív segítségével visszatekinthet saját és mások egyetemi éveire. A kérdőívre beérkezett válaszokból kiválasztottuk a legkedvesebbeket, és számos ELTE Sikerek rendezvényünkön ki is állítottuk őket. Először Lackfi János előadásán lehetett megtekinteni, majd Béres József és Barabási Albert-László teltházas előadása előtt is.

A hallgatói szerkesztésű ELTEOnline felületén is megtalálható egy válogatás belőle.

A kérdőívre beérkezett rengeteg választ ezúton is köszönjük, és természetesen továbbra is várjuk az üzeneteket!

ELTE Alumni

114 megtekintés Iátogatók

Önkénteseket keresünk!

23 január

Téli diplomaosztó játék 2020.

17 január

ELTE-családfák: Generációk az ELTE-n