Geográfus alumni találkozó

2019.06.12

Geográfus foglalkoztatók geográfusok képviseletében voltak a vendégei az ELTE Földrajztudományi Központ Alumni rendezvényének május 7-én, a Lágymányosi Kampuszon.

Idén tavasszal az ELTE Földrajztudományi Központ négy olyan szervezetet látott vendégül, ahol hosszú idő óta és egyre nagyobb számban foglalkoztatnak ELTE geográfusokat: Központi Statisztikai Hivatal, Lechner Tudásközpont, Pro Régió Ügynökség, HBH Stratégia és Fejlesztés Kft. A mintegy másfél órás rendezvényen a cégeknél dolgozó geográfusok osztották meg munkatapasztalataikat a hallgatósággal, földrajzos hallgatókkal, oktatókkal és geográfus alumnusokkal. A rövid prezentációkat követően Szabó Pál oktató moderálása mellett kérdések és válaszok hangzottak el, amelyek rámutattak azokra a képességekre, tudásra, amivel az ELTE geográfusai rendelkeznek, képzésünk során megszerezhetnek. A rendezvényt követő kötetlen beszélgetéshez párosuló büfé az ELTE Alumni Központ támogatása révén valósulhatott meg.

Az esemény

Beszámolók

Different personality traits age differently

AI