Geográfus alumni találkozó

2019.06.12

Geográfus foglalkoztatók geográfusok képviseletében voltak a vendégei az ELTE Földrajztudományi Központ Alumni rendezvényének május 7-én, a Lágymányosi Kampuszon.

Idén tavasszal az ELTE Földrajztudományi Központ négy olyan szervezetet látott vendégül, ahol hosszú idő óta és egyre nagyobb számban foglalkoztatnak ELTE geográfusokat: Központi Statisztikai Hivatal, Lechner Tudásközpont, Pro Régió Ügynökség, HBH Stratégia és Fejlesztés Kft. A mintegy másfél órás rendezvényen a cégeknél dolgozó geográfusok osztották meg munkatapasztalataikat a hallgatósággal, földrajzos hallgatókkal, oktatókkal és geográfus alumnusokkal. A rövid prezentációkat követően Szabó Pál oktató moderálása mellett kérdések és válaszok hangzottak el, amelyek rámutattak azokra a képességekre, tudásra, amivel az ELTE geográfusai rendelkeznek, képzésünk során megszerezhetnek. A rendezvényt követő kötetlen beszélgetéshez párosuló büfé az ELTE Alumni Központ támogatása révén valósulhatott meg.

Az esemény

Majer Zsófia Veronika beszámolója meghiúsult Erasmus kiutazásáról

05 augusztus

Household Divisions of Labor in Times of COVID-19