Generációk az ELTE-n

2019.01.01

Az Egyetem Szenátusa által 2007-ben létrehozott, működését 2008-ban indító ELTE Alumni Szervezet 2018-ban ünnepli fennállásának 10. évfordulóját. Ennek apropóján az ELTE Alumni Központ szeretné felmérni azon hallgatóit/volt hallgatóit, akiknek felmenői is az ELTE-n, illetve az ELTE jogelődjein szereztek oklevelet.

A felméréssel az Alumni Központ célja, hogy képet nyerjen a generációs jellegzetességekről.  A beérkező adatok bizalmas kezelése az ELTE Adatvédelmi, Adatbiztonsági és Adatkezelési Szabályzatának megfelelően történik. Az adatok felhasználására, publikálására kizárólag a kitöltők hozzájárulásával és annak megfelelően kerül sor.

Amennyiben még nem regisztrált alumnusunk, és érdeklik az ELTE Alumni Hírek, ezen a linken regisztrálhat.

Generációk az ELTE-n – felmérés

Jusson eszébe néha: az ELTE Alma Mater visszavárja!

Média ajánlat

Végzős ajándék szponzoráció 2021