Felhívás: Kari / szakági alumni rendezvények támogatása 2019/20-as tanévre

2019.09.05

Az ELTE Alumni Központ az Egyetemi alumni élet vitalizálásával párhuzamosan támogatja az Alumni Tagozatok törekvéseit is. A támogatás arra lett 2016 szeptemberben kitalálva, hogy "...a kari/szakági alumni rendezvények megvalósulását segítse, illetve, ha létezik már ilyen jellegű rendezvény, akkor annak a rendezvénynek a színvonalát, vonzerejét, emlékezetességét javítsa..."

Az elnyerhető támogatás összege br. 200 000 Ft. Ideális esetben a rendezvény legalább 100-150 fő alumnus összejövetelét kell szolgálja az egyetem falain belül, melyek célja az adott karon/szakágon belüli olyan jellegű találkozó szervezése, mely segíti az adott kar illetve szakág alumnusainak találkozását az ELTE jelenlegi oktatóival, hallgatóival, illetve a közöttük létrejövő kapcsolatépítési, tudásmegosztási, igény esetén akár mentorálási kapcsolatok létrejöttét. Vezér elvként a 2016. október 25-től hatályba lépő Alumni Koncepcióban foglaltak irányadók.

A rendelkezésre álló költségkeret kimerüléséig érvényes a pályázat.
Az előzményekről az ELTE Alumni Tagozati Támogatásokról alatt olvashat.

Pályázati feltételek

Média ajánlat