Back to news
Previous article

ELTE Podcast - Hallgatnivalók

03.31.2022

Sorry, this content is not available in English
Egyre gyarapszik a tartalom az ELTE Podcast csatornáján, amely 2021 őszén indult. A csatorna kéthetente jelentkezik új adásokkal, amelyek egyrészt az ELTE-n folyó kutatásokba nyújtanak betekintést, másrészt hasznos tanácsokkal szolgálnak a leendő és jelenlegi hallgatóknak az egyetemi élettel kapcsolatban.

Minden hónap első péntekén jelentkezik az ELTE Long: az ötvenperces adásban az ELTE kutatói hoznak közelebb egy-egy tudományos témát. A meghívott vendégek aktuális és népszerű felfedezésekről, kutatásokról beszélnek, és arról az útról, amely az innovációhoz vezetett.

A hónap harmadik péntekén az ELTE Short hallgatható: a húszperces adásban az ELTE jelenlegi és jövőbeli hallgatói jutnak friss információkhoz, életvezetési tanácsokhoz az egyetemi élettel, a felvételivel kapcsolatban.

A podcast az Első Pesti Egyetemi Rádió FM97.0 szakmai támogatásával készül.

A podcast Spotify-csatornája

Forrás: elte.hu

266 Views Visits

comments0

To read and add comments please sign in!

Suggested Articles

Domestic cats area serious threat to wildcats

AI

Alumni International