ELTE Diplomások a Gábor Dénes-díjazottak között

2020.12.14

2020 decemberében ismét kiosztották a Gábor Dénes-díjakat. A Gábor Dénes-díjat olyan szakembereknek adományozzák, akik jelentős tudományos, vagy műszaki-szellemi alkotást hoztak létre, és ezzel hozzájárultak a környezeti értékek megőrzéséhez, valamint közreműködésükkel nagymértékben elősegítették intézményük innovációs tevékenységét.

ELTE Alumni díjazottak

IN MEMORIAM GÁBOR DÉNES OKLEVÉL

ÁCS TÜNDE FATIMA

okleveles kulturális antropológus, a Gábor Dénes-díjasok Klubjának titkára,

Gábor Dénes szellemi örökségének ápolásában betöltött szerepéért, a Gábor Dénes-díjasok Klubjának titkáraként végzett közel másfél évtizedes odaadó szervező tevékenységéért, ennek kapcsán a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetség által létrehozott Magyar Géniusz Integrált Tehetségsegítő Program szervezésében betöltött szerepéért, valamint a Gábor Dénes-díjasok Klubja keretében a hátrányos helyzetű gyermekek tantermi integrációját segítő országos módszer, a Komplex Instrukciós Program (KIP) hazai elterjesztésében végzett kulcsszerepéért.:

1974. május 26-án, Keszthelyen született. Az Eötvös Loránd Tudományegyetemen szerezte oklevelét, alkalmazott antropológia szakirányon...tovább

2016-os Gábor Dénes-díjas ELTE Diplomások

2017-es Gábor Dénes-díjas ELTE Diplomások

Forrás: gabordenes.hu

Kitüntetések

Állami kitünetésben részesültek diplomásaink!

20 március

Akadémiai ifjúsági díjak