ELTE Diplomások a Gábor Dénes-díjazottak között

2020.12.14

2020 decemberében ismét kiosztották a Gábor Dénes-díjakat. A Gábor Dénes-díjat olyan szakembereknek adományozzák, akik jelentős tudományos, vagy műszaki-szellemi alkotást hoztak létre, és ezzel hozzájárultak a környezeti értékek megőrzéséhez, valamint közreműködésükkel nagymértékben elősegítették intézményük innovációs tevékenységét.

ELTE Alumni díjazottak

IN MEMORIAM GÁBOR DÉNES OKLEVÉL

ÁCS TÜNDE FATIMA

okleveles kulturális antropológus, a Gábor Dénes-díjasok Klubjának titkára,