Csatlakozzon érdeklődési körének megfelelő csoportokba!

2020.10.05

Csatlakozzon érdeklődéséi körének megfelelő csoportba. Oldalunkon létrejött már csoport például önképzésre illetve kreatív munkák, sielés kedvelőinek, de van csoport az egyes kollégiumoknak, szakoknak. Valamint Limpár Imre is létrehozta csoportját "Hogyan tovább?" címmel.

Csoportok

Fotókkal, dokumentumokkal, fórummal, eseménynaptárral fűszerezett csoportokat az Adattár - Csoportok menüpont alatt találja. Lépjen be Ön is abba/azokba, melyek megfelelnek az érdeklődési körének! Nem talál ilyet? Hozzon létre újat, és ezzel most nyerhet is!

Mi a különbség a Csoportok és a Tagozati csoportok között? az előbbieket tetszőleges témák mentén bárki, bármikor létrehozhatja, az utóbbiak az ELTE Alumni Szabályzatának megfelelően jöttek létre és a tagozati képviselő, illetve megbízottai által működnek

Amennyiben kérdése merülne fel a csoportokhoz való csatlakozással, vagy létrehozással kapcsolatban, forduljon hozzánk bizalommal!

Segítség a csoport létrehozásához:

1. regisztráljon be az alumni.elte.hu címen, majd lépjen be.

2. kattintson az "Adattár" menü alatt a "Csoportok" fülre,

3. a jobb felső sarokban válassza ki a "+ csoport hozzáadása" lehetőséget,

4. töltse ki a csillaggal ellátott mezőket, és szabja tetszésének megfelelőre csoportját.

5. a borítón elhelyezett "Tagok meghívása/Megosztás" gombbal megoszthatja csoportját Facebookon, Twitteren, LinkedIn-en, vagy e-mailen keresztül. Újabb tagokat a csoport létrehozója, és a csoport tagok is könnyedén meghívhatnak a már regisztráltak köréből.

ELTE Sikerek felfüggesztése

13 október