Alumni Vacsora a Bibó István Szakkollégiumban

2023.05.10

2023. május 4-én a Bibó István Szakkollégiumban került megrendezésre a hagyományőrző Bibó Vacsora. A végzett bibósoknak, mentoroknak és senioroknak szánt vacsora célja az alumni közösség építése és a hála kinyilvánítása volt.

Az estét megnyitó Vörös Emese Hargita, a Bibó Alumni Tagozat kommunikációs munkatárs tolmácsolta az ELTE Alumni Központ üdvözletét, gondolatait, hozzátéve, hogy kifejezetten fontos az Alumni közösség jelenléte a kollégium működése szempontjából. A volt Bibósok azok, akik az egyetem befejezését követően is segítik a kollégium létét, részt vesznek a felvételi eljárás munkájában, megszervezik a kurzusokat, különböző előadásokat, integrációs alkalmakat, műhely-esteket.

A megnyitót követően a vacsora keretében jóhangú beszélgetés történt, vidám pillanatokkal, mely formálta mentor-közösséget. A rendezvény 15 fővel zajlott, amely a Mentor-Senior közösség kétharmada.

Az Alumni Vacsora az ELTE Alumni támogatásával valósult meg.

A cikk Vörös Hargita beszámolója nyomán készült.

Ön is tagja volt a kollégiumnek? Csatlakozzon a Bibó Szakkollégium csoportjához!

Egyetem megnyitja kapuit: Trefort-kert 2024

ELTE Sikerek: Erdei Anna