Alumni Kártya Kedvezmény - Traviata

2020.02.12

A Nemzeti Táncszínház szeretettel invitálja az ELTE diplomásait az alábbi előadásra. Jegyek igényelhetők a kiválasztott előadás napjának megjelölésével a jegy@tancszinhaz.hu e-mail címen, ELTE Alumnira hivatkozva. A megrendelést e-mailben véglegesítik.

Telefonos jegyrendelés:

+36 30 815 3582

Fizetési lehetőségek: készpénz, bankkártya, Szép kártya (OTP, MKB, K&H), Erzsébet-Plusz kártya (kultúra alszámla), Edenred Ajándékkártya és Edenred Kultúra és Sport kártya.

JEGYIRODÁK:

• ALLEE Bevásárlóközpont II. emelet Kultúra Szigete
  • Nemzeti Táncszínház (Millenáris Park)

KIEMELT AJÁNLAT

Traviata

táncszínházi előadás  (1 felvonás 80 perc)

Kecskemét City Balett

MÜPA - Fesztivál Színház

2020. február 17. hétfő 19:00

A Traviata az idei színházi évad egyik legkülönlegesebb táncszínházi élményének ígérkezik. Az új bemutatót olyan meghatározó nevek jegyzik, mint Barta Dóra rendező – koreográfus és az általa vezetett Kecskemét City Balett, amely a közös kimagasló művészi munka kapcsán mára az egyik legmeghatározóbb vidéki táncműhellyé vált. A bemutatásra kerülő új műben Barta Dóra rendező – koreográfus az ifjabb Alexander Dumas regényét „A kaméliás hölgy” örök klasszikusát és Verdi csodálatos operáját egyesíti a tánc formanyelvével. Az operabetétek Edita Gruberova felemelő interpretációjában hallhatók. A tánc, a zene, a látványos színpadkép katartikus kortárs táncszínházi élményt ígér nemcsak az opera és a kortárs balett szerelmeseinek!

Kedvezményes ár: 2000 Ft/fő

Kedvezmények

Online jóga és aerobik Alumni kedvezménnyel!

07 január

Érettségi előkészítő Alumni Kártya kedvezménnyel

26 november

Kedvezmények