Alumni Kártya Kedvezmény - Nemzeti Táncszínház december-január

2019.12.10

A Nemzeti Táncszínház szeretettel invitálja az ELTE Alumni tagokat és hozzátartozóit a megrendezésre kerülő táncelőadásokra.

2019. december - 2020. január programajánlat

Jegyek igényelhetők a kiválasztott előadás napjának megjelölésével a jegy@tancszinhaz.hu e-mail címen. Megrendelését e-mailben véglegesítik.

Telefonos jegyrendelés:

Mobil: +36 30 815 3582

Fizetési lehetőségek: készpénz, bankkártya, Szép kártya (OTP, MKB, K&H), Kultúra Erzsébet-utalvány és Erzsébet-Plusz kártya (kultúra alszámla), Edenred Ajándékkártya és Edenred Kultúra és Sport kártya.

JEGYIRODÁK:

• Nemzeti Táncszínház Értékesítési Csoport

1122 Budapest Városmajor u.13. III. em.  (az iroda október 16-tól megszűnik!)

• ALLEE Bevásárlóközpont II. emelet Kultúra Szigete
  • Nemzeti Táncszínház (Millenáris Park)

Kiemelt ajánlatunk

2019.12.16. hétfő 19.00

A Badora Társulat elmúlt 10 éve alatt, Barta Dóra művészeti vezetése mentén az egyik legmagasabb tánctechnikai minőségben működő együttese lett a hazai táncszcénának. Egy független társulat életében 10 év igazán hosszú időt jelent, akár mérföldkőnek is tekinthető. Az eddigi hazai orientációjú társulat ezzel az előadással kaput nyit a nemzetközi együttműködések felé, napjaink legjelentősebb műhelyeiből, vezető táncegyüttesek neves képviselőit vonja be alkotó- koreográfusként, erre a születésnapi happeningre.

Árkategória: 2200-3200-3800 Ft -20%

2019.12.20. péntek 19.00

Bozsik Yvette nemrég elhunyt szeretett keresztapja és gyerekkori balettmestere, Mozsonyi Albert tiszteletére és emlékére készítette legújabb produkcióját. A mű egyszemélyes vallomás emlékekből és álmokból, mely az élet és a halál körforgását ünnepli.

A darabban szereplő táncművészek jól felismerhető, tipikus karaktereket ábrázolnak, akik valahol egy időben és térben találkoznak, majd elválnak útjaik. A különböző jelenetek és a koreográfia álomszerű, de egyben naturális világát az alkotók saját gyerekkori élményei, benyomásai is inspirálták, melyek a humor, a groteszk, az abszurd, a tánc, a színházi eszközök és az akrobatika dinamikus váltakozásából épülnek.

Árkategória: 2800-3200 Ft -20%

Kedvezmények

10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!