A jövő alumnusait köszöntöttük az ELTE online-nál

2019.05.17

2019. május 13-án az ELTE Alumni Központ értékes relikviákból álló csomaggal ajándékozta meg az ELTE Online tavaszi félévben diplomázó munkatársait. A díjban a rovatszerkesztők által ajánlott kiemelkedő teljesítményű hallgatók részesültek.

Az átadás jó hangulatú beszélgetés keretében történt, ahol a jutalmazott hallgatók továbbtanulási terveikről is beszéltek. Blankó Miklós, az ELTE Online főszerkesztője röviden összefoglalta, a díjazottak munkásságát, illetve azok jelentőségét a magazinnál. Kiemelte, hogy ez a platform lehetőséget biztosít a hallgatóknak, hogy tapasztalatot szerezzenek az online újságírás, és a fotózás terén. Ezt követően Pataky Csilla, az ELTE Alumni Központ vezetője gratulációját kifejezve, átadta a csomagokat az ELTE új alumnusainak, akik már jelen munkásságukkal is - remek fotókkal, cikkekkel - hozzájárultak az Egyetemi közösség építéséhez, sőt, esetenként már az Alumni közösségééhez is..

A jutalmazottak:
Ágai Ágnes (BTK) fotós